Prowadzę jestem trzeźwy

Trzeźwość to program edukacyjny, którego celem
jest promowanie zdrowego i trzeźwego stylu życia.

Fundacja Trzeźwość

Trzeźwość to program edukacyjny, którego celem
jest promowanie zdrowego i trzeźwego stylu życia.

Program Trzeźwość

18 LAT REALIZACJI PROGRAMU TRZEŹWOŚĆ POZWOLIŁO PROPAGOWAĆ TRZEŹWY SPOSÓB ŻYCIA ORAZ WYKREOWAĆ MODĘ NA TRZEŹWOŚĆ.

Kampania Prowadzę Jestem Trzeźwy

OD 2006 ROKU PROWADZIMY KAMPANIĘ „PROWADZĘ JESTEM TRZEŹWY” KTÓRA WSPIERA BEZPIECZEŃSTWO NA NASZYCH DROGACH.

Media

NASZYMI IDEAMI I PRZEKAZAMI BYLIŚMI I NADAL JESTEŚMY OBECNI W TELEWIZJI , RADIU, NA BILBORDACH, W KINACH, ŚRODKACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ ORAZ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

Zasięg

DO TEJ PORY WSPARŁO NASZE DZIAŁANIA PONAD 100 MIEJSCOWOSCI W POLSCE ORAZ PRZEKROCZYLIŚMY GRANICE KRAJU W 2010 ROKU HASŁEM: „ SOBRIETY WITHOUT LIMITS”

Nasz symbol

JUŻ OKOŁO 200 TYSIĘCY OSÓB PRZYPIĘŁO NASZE BRELOKI DO SWOICH KLUCZY WSPIERAJĄC POSTAWĘ „PROWADZĘ JESTEM TRZEŹWY”.-

Fundacja

PROGRAM TRZEŹWOŚĆ I KAMPANIĘ REALIZUJE UTWORZONA W 2014 ROKU FUNDACJA TRZEŹWOŚĆ

Sprawdź naszą nowa produkcję wideo!

Przejdź

Aktualności

Akcja Trzeźwy Poranek

Akcja Trzeźwy Poranek z wydziałem ruchu drogowego Małopolskiej Policji. 17 września uczestniczyliśmy w kontroli kierowców, którzy byli sprawdzani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W akcji uczestniczył nasz Ambasador Bartosz Ostałowski, który od kilku lat angażuje się w promowanie bezpiecznej jazdy.

Rajdowy Ustroń

Jakie to były emocje! Nie tylko rajdowe samochody, widowiskowa jazda, ryk silników i pisk opon dostarczyły emocji. Na naszym stanowisku uczestnicy mogli skorzystać z wiedzy ratowników medycznych oraz sprawdzić jak organizm może postrzegać świat pod wpływem alkoholu i narkotyków, dzięki działaniu alkogogli i narkogogli. Świetna zabawa, ale też edukacja okazała się być nie tylko dla tych najmniejszych, ale także dla starszych. Każdy z odwiedzających dostał mały upominek od nas i Pirelli Polska . Dziękujemy za tak duże zainteresowanie!

Foto: SnopkowskiArt Marcin Snopkowski

Prowadzę jestem trzeźwy. Wystartowała małopolska edycja kampanii społecznej

Prowadzę jestem trzeźwy. Wystartowała małopolska edycja kampanii społecznej

Kampania społeczna „Prowadzę jestem trzeźwy” jest realizowana przez Fundację Trzeźwość im. Krzysztofa Gmyrka przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Akcja potrwa do 30 września i obejmie całe województwo.
Ambasadorami kampanii zostali: Kajetan Kajetanowicz – wielokrotny rajdowy Mistrz Polski i Europy, Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie kierowca wyścigowy, który prowadzi stopą oraz Bartłomiej Waga – aktor filmowy i teatralny.

Jak mówi Kajetan Kajetanowicz, uświadamianie kierowców o zagrożeniu, jakie stwarza jazda po pijanemu, to dla niego ważna sprawa. Nie potrafię znaleźć wytłumaczenia czy zrozumienia dla osób, które wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Dlatego też, wraz z Fundacją Trzeźwość im. Krzysztofa Gmyrka, kolejny rok z rzędu chcę do Was zaapelować – „Prowadzę, jestem trzeźwy!”. Akcje takie jak ta robią wiele dobrego, bo pomagają wychowywać więcej odpowiedzialnych kierowców, a to ma znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa mojego, twojego czy naszych bliskich.
Samochód jest jak broń i dlatego używajmy jej w pełni świadomie i z głową – podkreśla mistrz.

Z kolei Bartosz Ostałowski zwraca uwagę, że w prowadzeniu samochodu najważniejsza jest głowa i zachowanie pełnej koncentracji. Wsiadając za kierownicę po spożyciu alkoholu, narażamy życie swoje, naszych bliskich i innych uczestników ruchu. Jestem odpowiedzialny – prowadzę, jestem trzeźwy – zaznacza drifter.

A Bartłomiej Waga dodaje:
Cieszę się że mogę brać udział w akcji, która promuje bezpieczeństwo na drogach. Często chyba nie jesteśmy świadomi jak ważne jest to, abyśmy wsiadając za kółko byli naprawdę odpowiedzialni. Musimy uświadomić sobie, że to nie ruletka i nie możemy liczyć na to, że tym razem się uda… Proszę więc każdego Uczestnika ruchu – bądźmy odpowiedzialni, za siebie i innych.

Małopolska edycja kampanii „Prowadzę jestem trzeźwy” potrwa do końca września i obejmuje szerokie działania w outdoorze i social mediach, w tym na YouTube, gdzie będą publikowane filmy przestrzegające przed jazdą pod wpływem alkoholu i innych środkach psychoaktywnych. Reklamę na autobusach można spotkać w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Nowym Targu oraz w Oświęcimiu, a billboardy w Krakowie, Wieliczce, Tarnowie oraz na Podhalu.

Klipy z udziałem ambasadorów:
Kajetan Kajetanowicz https://youtu.be/FxVnttlkwKo
Bartosz Ostałowski https://youtu.be/wsQxUPYnw8o
Bartosz Waga https://youtu.be/AdnH4FVSsvc

Razem z Gminą Czechowice-Dziedzice

Razem z Gminą Czechowice-Dziedzice

W lipcu wystartowała lokalna kampania promująca trzeźwość za kierownicą w Czechowicach-Dziedzicach. Kampania realizowana jest przez Fundację Trzeźwość im. Krzysztofa Gmyrka we współpracy z Gminą Czechowice-Dziedzice w terminie od lipca do grudnia 2021. Jej celem jest zwrócenie uwagi kierowców, pasażerów komunikacji miejskiej oraz przechodniów na niebezpieczeństwo prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych. 

Autobusy i plakaty z treścią Kampanii widoczne są na ulicach Gminy Czechowice-Dziedzice. Oficjalnymi hasztagami kampanii są #ProwadzęJestemTrzeźwy #DołączDoMnie.

Fundacja Trzeźwość i Kajetan Kajetanowicz łączą siły w słusznej sprawie!

Fundacja Trzeźwość i Kajetan Kajetanowicz łączą siły w słusznej sprawie!

Najnowsza odsłona kampanii społecznej „Prowadzę Jestem Trzeźwy” wystartowała pod hasłem „Dołącz do mnie!”. Partnerami akcji są Samorząd Województwa Śląskiego oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Ambasadorem kampanii został kierowca rajdowy, Kajetan Kajetanowicz.

Tegoroczna edycja kampanii zostanie zrealizowana przez Fundację Trzeźwość im. Krzysztofa Gmyrka we współpracy z Samorządem Województwa Śląskiego oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w terminie 15.09-31.10.2020 r. Jej celem jest zwrócenie uwagi kierowców, pasażerów komunikacji miejskiej oraz przechodniów na niebezpieczeństwo prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Ambasadorem najnowszej odsłony akcji został rajdowy Wicemistrz Świata WRC2 2019 i trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Wsparcie merytoryczne w trakcie realizacji kampanii zapewnia Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

„Prowadzę jestem trzeźwy” to kampania społeczna, której celem jest promowanie zdrowego i trzeźwego stylu życia. Została zapoczątkowana 21 lat temu przez Krzysztofa Gmyrka, ks. Piotra Brząkalika i dr. Krzysztofa Wilgusa. Projekt jest kontynuowany przez syna Krzysztofa, Pawła Gmyrka – obecnego Prezesa Fundacji. Kampania „Prowadzę jestem trzeźwy” wspiera bezpieczeństwo na polskich drogach, a jej symbol – brelok do kluczyków samochodowych towarzyszy w podróży już ponad 200 tysiącom osób w całym kraju, a od 2010 roku także za granicą. Działania Fundacji poparło do tej pory ponad 100 polskich miejscowości.

Swój głos poparcia dla działań Fundacji postawił oddać przedstawiciel świata rajdowego, rajdowy Wicemistrz Świata WRC2 2019 i trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Jego zdaniem zdrowie i życie człowieka to wartości, których nie da się przecenić.

– Każda akcja, która może uratować chociaż jedno życie, jest warta organizacji. Właśnie dlatego popieram kampanię „Prowadzę jestem trzeźwy”. Bezpieczeństwo nas wszystkich zależy od mądrych wyborów uczestników ruchu. Świadomość konsekwencji braku trzeźwości może sprawić, że nasze drogi będą bardziej bezpieczne. Propagowanie rozsądnego podejścia kierowców, ale także wszystkich innych korzystających z dróg, to dla mnie bardzo ważna misja – podkreśla Kajetanowicz.

Kampania obejmuje outdoor, social media, internet oraz telewizję. Na 1 października zaplanowana została premiera spotu promującego tegoroczną akcję. Materiał będzie można obejrzeć na YouTube oraz na stronie Fundacji www.trzezwosc.pl.

RiME CODEX Windows 7/8 download

DOWNLOAD

C O R E X

P R E S E N T S

Rime (c) Gray Safety

Release Date: 06/2017 Protection: Steam

Discs: 1 Genre: Adventure

Land discovery extends out before you. discovering beautiful

rime rough world again, single player puzzle adventure. in

Rime, you play as a young man who wakes up in a mysterious

island after a heavy storm. You will see wild animals, old

Large tower ruins forgotten and called for you to come

closer. Armed with intelligence aovercomeand wishes for your guidance

have been usefulto foxyoumeneroka enigmatic island, reaching

top tower, and unlock secret closely guarded

For more information, visit:

selection

Burn or mount the .iso

Install and run

Codex copy cracked land to installdir

play

General notes:

Blocking the game exe in your firewall to prevent the game from

try to get online

If you let your game systemdrive, it may be necessary

iMae’r games running with administrative privileges instead

Codex is currently looking for

only competition!

Cyfarchioni PAG

lnkCPS^

02/2015

. http://www. http://www.thelife.lk/mitchell-ondemand-5-windows-xp78-download seoveda.com/?p=462 .

RiME CODEX

  • RiME CODEX download free +Serial

93415

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition free download

DOWNLOAD

Injustice –

Leave info:

IKAR Issue 2013

Genre: (shoots)

Developer: High Voltage Software NetherRealm Studio

Publisher: Warner Bros.

Type of publication: PC

Game Language: RUS And

Voice language: Russian

Crack, 3DM

Systematic requirements;

Operating System, Windows XP (SP2) Windows 7, 8

Processor: Intel Pentium processor orEquivalent @

Memory: 2 GB

Video card: NVIDIA GeForce (8) 800 GT / ATI Radeon HD 3850

Sound card: DirectX compatible with soundUređaj

Free room that hard drive: MB

Game info:

Injustice, mainly between us and the community, edition

NetherRealmStudio faitingovi the kind of bold innovation in games.

This powerfulA new version of six characters, the new 30

This new costume and the latest game from the missions of the lab

The award-winning Studio not only brings iconica 600 comic heroes;

Like Batman, Joker, Green Lantern, Flash Supermanet admirer

The woman was iduboko the original story. In cases where the boundary between the world

GoodThe evil and the evil at the same time fighting the characters of epic proportions.

PC Features:

Dear gods. Final report

Game version – (Update 5)

Includes all DLCs

We recode

Chopped loans (company titre)

Tendon

Unfair Gods Between Us Ultimate Edition (c) Warner Bros.

11/2013 ….. .. http://www.seoveda.com/?p=575 ……. FOREVER money

1: ………. with soft covers (1000) .. ……..: Search results

The independence of the new version helps to improve the gods unfair namaKrajnji

NetherRealmStudios of a fighting game genre.

Old new characters, 30 and 60 in fresh

Labs mission, this version has one shot. In addition to 600

PressIcons like Batman, Joker, Green Lantern, Flash, Superman

Wonder woman holds the title of the latest study shows the award-winning

Original high fabulam.Vna clash in battle heroes and villains

I believe that there is a battle between good and evil

Eyes.

1. Unrar.

2. Sing or an ineffective way backImage.

3. Install the game.

4. Copy from the drop of dropping from the Crack / Crack directory contents onto the photo

Directory install your game.

5. Playludum.

Note: During testing, we found that in some configurations,

Linking to the game when it’s dark but the biggest one.

IfYou have any questions about 2/3 of the biggest change.

6. Those who want software developers. If this is the game I buy it?

. Dragon Ball Z MUGEN Edition 2 .

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition

  • Injustice Gods Among Us Ultimate Edition 64-Bit Free Download

93415

Perdido en Florencia HDRip online full movie Stream

The original Ttulo: lost in Florence

Ao: 2016

Duracin: 95 min

Pa: Italy

Director: Evan Oppenheimer

Guion: Evan Oppenheimer

Msica: Wendy Blackstone

Photographer: Gerardo Gossi

Reparto: Become Katic, Brett Dalton, Emily Atack, Alessandra Mastronardi, Robert Aramayo, Alessandro Preziosi, Marko Bonini, Giusi Merli, Abbey Blake

Consumption of products:Coproduccin Italy-USA; Black Sand Photos / Michael Mailer Films

Gnero Romantic Aventuras

Perdido en Florencia HDRip

  • Perdido en Florencia HDRip movie online 1080p english

93415